ÖZELLİKLER

Sanal Santral İletişim Altyapınızı Geliştirir

ANKET ROBOTU

Anket çalışmalarını çok hızlı ve detaylı bir şekilde yapabilmektesiniz.

DUYURU / KAMPANYA ROBOTU

Mevcut müşterilerinize veya yeni ulaşmak istediğiniz müşterilere kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

TOPLANTI ROBOTU

İletişimde olduğunuz kişi ve kurumlarla zamandan tasarruf sağlamak, ilgili kişileri hızlıca bir araya getirebilirsiniz.

E-İMZA & SES KAYIT

Kurumunuzun iç ve dış görüşmelerini kayıt altına alabilir ve yasal geçerli ses kayıtları olarak saklayıp, kullanabilir olacaksınız.

Akıllı Telefonlar için Softphone

Sanal Santral ile tüm akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayarlarda kullanabileceğiniz softphone uygulaması ile dahili hattınız gittiğiniz heryere taşıyabilirsiniz, üstelik tamamen ücretsiz.

Bekleme Müziği

Sanal Santral ile sizi arayanlara güzel müzikler dinletebilir, beklerken sıkılmaktan kurtarabilirsiniz. İsterseniz beklerken onlara firmanıza özel reklam anonsları dinletebilirsiniz.

Konferans Özelliği

Sanal Santral sistemi ile ekstra maliyet olmadan sesli ve görüntülü konferans yapabilir, müşterilerinize, personellerinizle ve şubelerinizle anında konferans yapabilir, iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

Görüşme Ses Kaydı

Sanal Santral iel santralinizdeki tüm ses görüşmelerini kayıt altına alabilir, müşteri şikayeti durumunda analiz etmek üzere anında indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

Faks Gönder/Al

Sanal Santral ile faks gönderebilir ve alabilirsiniz, gelen fakslarınız sistemde arşivlenir. Fakslarınızı isterseniz email ile gönderebilirsiniz.

SİPARİŞ ROBOTU

Telefonlarınızı açmadan otomatik sipariş alabilir satışlarınızın arttırabilirsiniz.

MEMNUNİYET ROBOTU

Müşterilerinize rakiplerden daha iyi hizmet verip veremediğinizi ölçebilmek için bu robotumuzu kullanabilirsiniz.

ÇAĞRI MERKEZİ ROBOTU

Telefon trafiğinizi en uç ihtiyaçlarınıza kadar çözebiliyor olacaksınız.

E-İMZA & E-FAKS

FAX alım ve gönderimini E-imza, Mobil imza, Zaman Damgası ile elektronik ortamda ve yasal geçerli olarak gerçekleştirebiliyoruz.

Karşılama Robotu (IVR)

Sanal Santral ile sizin arayanlara profesyonel bir karşılama anonsu ile karşılama sağlayıp, kolayca istedikleri kişiye ve departmana ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yönlendirme

Sanal Santral ile gelen çağrılarınız önce dahilinize sonra cep telefonunuza, daha sonra diğer dahili hatta veya sesli mesaj kutunuza düşebilir. Yani siz nasıl isterseniz ve nerede olursanız çağrılar size her şekilde ulaşır.

Çağrı Merkezi Özelliği

Sanal Santral'in çağrı merkezi özelliği ile arayan müşterilerinizi profesyonel olarak karşılayıp doğru personele en hızlı şekilde ulaştırabilir, her çağrıyı doğru şekilde analiz edebilirsiniz.

Ofisler Arası Ücretsiz

Merkez ve ofisleriniz arasında tamamen ücretsiz ve süresiz görüşme yapabilir, iletişim giderlerinizi azaltabilirsiniz. Şube ve ofislerinizin telefon hatlarını da Sanal Santral'e dahil edip tek merkezi bir sistem gibi kullanabilirsiniz

Detaylı Raporlama Özelliği

Sanal Santral ile santralinize gelen ve giden tüm çağrıların detaylı raporlamasını alabilir, çağrı merkezi seyiyesinde bu raporlarınızı yorumlayabilirsiniz.

Öğrenmek istedikleriniz, özel teklifler ve başvuru işlemleri için
Telefonda Görüşelim

TOP